SVEIKI
Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose!
Ačiū, kad sekate mus!
  • No products in the cart.

CloudSmoke inhaliatoriai !

CLOUDSMOKE

Rūkomi inhaliatoriai CloudSmoke – modernus ir itin paprastas būdas greitai organizmą papildyti naudingomis medžiagomis. Energijai, koncentracijai, miegui ir atsipalaidavimui!

CloudSmoke inhaliarorių išskirtinumas – jų gamyboje naudojami tik kruopščiai atrinkti ir sertifikuoti ingredientai iš JAV. Produktų sudėtyse suderinti natūralūs augalų, vaisių ekstraktai ir mūsų organizmui naudingi vitaminai bei mikroelementai.

RŪKOMI INHALIATORIAI

Norintiems mesti rūkyti. Rūkomas inhaliatorius – puiki priemonė norintiems lengviau mesti rūkyti. Cigaretes pakeitus inhaliatoriais, išlaikomas įprotis ir procesas, tačiau organizmui nekenkiama nikotinu.

Metusiems rūkyti – tai puikus sprendimas pakeisti ritualą sveikesniu ir negrįžti prie cigarečių.

Svarbiausia, kad inhaliatorių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų!

Inhaliatoriai nesukelia priklausomybės!

INHALIACIJA

Veiksmingas naudingų medžiagų pasisavinimas. Įkvepiant veikliosios medžiagos pasisavinamos maksimaliai greitai! Rūkomojo inhaliatoriaus veikliosios medžiagos per plaučius patenka tiesiai į kraują, todėl nėra apkraunamas virškinimo traktas. Taip pat, išvengiamas neefektyvus medžiagų įsisavinimas, kadangi kai kurie vitaminai ir mikroelementai skrandyje virškinami itin sunkiai.

Įkvepiant į Jūsų organizmą pateks tik naudinga veiklioji medžiaga, kuri neapkraus vidaus organų papildomų medžiagų virškinimu! Jokio nikotino, kofeinio ar kalorijų – tik greita nauda organizmui!

Išsirinkite rūkomąjį inhaliatorių mūsų parduotuvėje iš plataus asortimento !

CLOUDSMOKE inhaliatorius SLEEP

Jei dažnai sunku užmigti, ar miegate nekokybiškai – prieš eidami miegoti išbandykite CloudSmoke SLEEP.

3-5 įtraukimai prieš naktį gali padėti kontroliuoti miego ritmus ir mūsų biologinį laikrodį, padėti įveikti nemigą. Inhaliatoriaus sudėtyje esantis melatoninas padeda efektyviai valdyti nemigos simptomus, užtikrinant sveiką ir gerą miegą nakties metu. Ramunėlių ekstraktas ir pasiflora švelniai ramina, malšina nerimą. L-teaninas mažina nerimą ir didina dopamino lygį. Levandų ekstraktas padeda atsipalaiduoti, nuteikia raminančiai. Jei vakarais jausitės ramesni ir atsipalaidavę, užmigsite greičiau.

Vartojant SLEEP inhaliatorių, jo veikliųjų medžiagų pagalba miegas gali tapti kokybiškesnis, dienos metu jausitės žvalesni, darbingesni. Tai yra saugus būdas kovoti su nemiga nemigą ir vėl mėgautis sveiku miegu.

CLOUDSMOKE inhaliatorius ENERGY

Kuomet trūksta fizinės ar protinės energijos – pliūpsnis iš CloudSmoke ENERGY! Pagerinkite savo koncentraciją, tikslumą ir dėmesį.

Pagrindinė šio inhaliatoriaus sudėtinė dalis – kofeinas. Daugeliui gerai pažįstamas stimuliantas. Kofeinas pagerina serotonino, dopamino ir acetilcholino gamybą. Jie veikia bendrą organizmo koncentracijos lygį, stimuliuoja širdį, kepenis ir tokiu būdu suteikia papildomos energijos. L-teaninas sumažina bet kokią neigiamą kofeino įtaką, švelniai stimuliuoja, todėl kofeino ir l-teanino sinergija nesukeliant nervingumo.
Vitaminas B3 svarbus energijos gamyboje iš maiste esančių angliavandenių, riebalų, baltymų ir yra būtinas smegenų veiklai. Niacinas – plečia kraujagysles, kapiliarus mažina kraujospūdį. Guarana – veikia lyg lėtai įsisavinamas kofeinas, energizuojantis organizmą lėčiau ir net iki 2,5 karto ilgiau.

Inhaliatorius ENERGY – išsklaidyti niūrią nuotaiką ir papildyti energijos rezervuarus.

CLOUDSMOKE inhaliatorius RELAX

CloudSmoke RELAX inhaliatorius – kai patiriate stresą, norite atsipalaiduoti, ar greitai nuraminti kūną, įsitempusius raumenis.

Sudėtyje esantis valerijono šaknies ekstraktas gerai žinomas dėl raminamojo ir atpalaiduojančio poveikio. Valerijonas ypač naudingas emocinį stresą patiriantiems žmonėms, naudojamas atpalaiduojant raumenis ir mažinti jų skausmą. Ramunėlių ir pasiflorų ekstraktai veikia atpalaiduojančiai, ramina, mažina nervingumą. Vitaminas B1 svarbus nervų sistemai, jos atstatymui po didelio krūvio, skatina ląstelių atsinaujinimą, augimą, yra svarbus medžiagų apykaitai, proto aiškumui, apetitui ir virškinimui.

Neslopindamas jutimų CloudSmoke RELAX inhaliatorius nuramins, atpalaiduos lygiųjų raumenų grupes, padės įveikti jaudulį, įtampą, nerimą ir dirglumą, gali padėti malšinti dėl nervingumo atsiradusius pilvo skausmus, taip pat gali numalšinti migrenos ir reumato sukeltus skausmus.

CLOUDSMOKE inhaliatorius FOCUS

Skirtas norintiems susikaupti.

Pagrindinė inhaliatoriaus sudedamoji dalis – Guaranos ekstraktas. Guarana efektyviai padidina budrumą ir mažinti nuovargį, teigiamai veikia protinę veiklą, palengvina mokymąsi bei pagerina dėmesio koncentraciją. Teobrominas padeda įveikti nervingumą, atsiradusį dėl kofeino poveikio. L-tirozinas padeda palaikyti energiją ir motyvaciją, palengvina susikaupimą ir mąstymą, pagerina nuotaiką ir atsaką į stresą. L-teaninas panaikina šalutinius guaranos sudėtyje esančio kofeino efektus, o tuo pačiu ženkliai palengvina susikaupimą ir koncentraciją. Vitaminas B-12 yra vienas svarbiausių vitaminų, įtakojančių koncentraciją ir atmintį.

Inhaliatorius FOCUS – papildomai proto ramybei, bei aštrumui.

CLOUDSMOKE inhaliatorius VITAMIN B12

Trūksta energijos? Jaučiate silpnumą? Inhaliatorius VITAMIN B12 kaip tik tokiems atvejams!

Šio inhaliatoriaus veikliosios medžiagos, trys itin svarbūs energijai elementai: vitaminas B12, vitaminas C ir folio rūgštis.

Vitaminas B12 yra bene svarbiausias organizmui gaminant energiją! Tai maistinė medžiaga, reikalinga palaikyti gerą savijautą, taip pat tinkamai skaidyti maistą iki gliukozės, kuri ir suteikia kūnui energijos. Jo trūkumas gali sukelti lėtinį nuovargį, nuotaikos svyravimus, ar net depresiją. Ilgainiui gali išsivystyti koncentracijos stoka, atminties, orientacijos sutrikimai ir demencija. Pakankamas vitamino B12 kiekis padeda sėkmingai kontroliuoti dėmesio trūkumo/hiperaktyvumo sindromo (DTHS) simptomus, pvz., atminties spragos, depresija, haliucinacijos ir mąstymo sutrikimus. Inhaliatoriaus sudėtyje kartu ir vitaminu C, kuris stiprina imuninę sistemą, turi antioksidacinių savybių, stiprina kraujagyslių sieneles ir folio rūgštis, kuri yra būtina ląstelių regeneracijai, baltymų apykaitai, normaliai smegenų funkcijai, kepenų veiklai, protinei ir emocinei sveikatai, sveikiems plaukams

Inhaliatorius VITAMIN B12 skirtas palaikyti energiją, sumažinti nuovargio jausmą ir silpmuną.

CLOUDSMOKE inhaliatorius DIET

Kaskart kai užplūsta nenumaldomas noras saldumynams, ar reikia numalšinti alkį – gali padėti inhaliatorius DIET.

Inhaliatoriaus sudėtyje – tik natūralios augalinės kilmės medžiagos, kurių daugelis nuo seno naudojamos svorio reguliavimui ir apetito mažinimui. Tai – skydinės hudijos ekstraktas, kombodžinės garcinijos ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, L-teaninas, melatoninas, L-kartintinas.

Egzotiški augalai – skydinė hudija ir kombodžinė garcinija – efektyviai savo natūraliomis savybėmis mažina apetiną, stimuliuoja galvos smegenyse esantį malonumų centrą, siūsdami signalą, kad maisto buvo suvartota pakankamai. Žaliosios arbatos ekstraktas padeda sparčiau deginti kalorijas ir riebalus. L-teaninas mažina stresą ir nerimą, kuris dažnai yra neracionalaus valgymo priežastis.
Inhaliatoriaus DIET komponentai veikia taip, jog ne tik gali padėti reguliuojant apetitą, malšinti alkį, tačiau kartu ir mažintų stresą – kai Jūsų kūnas nekaupia visų suvartojamų riebalų, kai esate ramiai nusitekę – lengviau mesti svorį ir nebekankina stiprus alkio jausmas!

CLOUDSMOKE inhaliatorius LOVE

Keliais CloudSmoke LOVE įtraukimais pagerinkite hormonų veiklą, sužadinkite savo energiją ir sustiprinkite seksualumą.

Inhaliatoriaus sudėtyje – Augalinis glicerinas, natūralūs vaisių, augalų, šaknų, žolių, žiedų ekstraktai, jazmino ekstraktas, vynuogių ir apelsinų ekstraktas, Cistanche ekstraktas.

Jazminas padeda harmoninių persitvarkymų metu. Tinka esant emociniams sutrikimams. Cistanche ekstraktas gydo asmenų seksualinę sveikatą, impotenciją, nevaisingumą, priešlaikinę ejakuliaciją, menstruacijų spazmus.
Natūralūs vaisių, augalų, šaknų, žolių, žiedų ekstraktai, surinkti ekologiškuose Rytų šalių kalnuose, laukuose – suteikia organizmui energijos ir jį pabudina.

Pasikelkite nuotaiką ir energiją, pažadinkite kūną naudodami inhaliatorių LOVE.

Rūkomojo inhaliatoriaus naudojimas!

Jums tereikia nuimti apsauginį dangtelį, priglausti inhaliatorių prie lūpų ir įkvėpti. Įkvėpimo metu įsijungs LED indikatorius, parodantis, jog prietaisas aktyvus. Pasinaudoję prietaisu, uždėkite dangtelį ir įdėkite inhaliatorių į CloudSmoke dėklą. Vienas inhaliatorius veikia iki 500 įtraukimų.

Svarbu:

  • Įkvėpkite per tris sekundes;
  • Rekomenduojama neviršyti 20 inhaliacijų per 1 valandą;
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės;
  • Nerekomenduojama naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų;
  • Nerekomenduojama naudoti nėščiosioms;
  • Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.