SVEIKI
Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose!
Ačiū, kad sekate mus!
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Heat not burn technologija

Dauguma rūkančiųjų jau yra išbandę ar bent jau girdėję apie elektronines cigaretes, kurių pasirodymas rinkoje sukėlė didžiulį susidomėjimą ir paskatino dalį vartotojų atsisakyti įprastinių cigarečių. Naujausios technologijos kaitinančios cigaretės (sistemos (heat-not-burn)) dėl savo vizualaus panašumo į didžiulio populiarumo sulaukusias elektronines cigaretes dažnai klaidingai vadinamos naujos kartos elektroninėmis cigaretėmis. Nepaisant išorinio panašumo tai yra visiškai skirtingomis technologijomis paremti produktai. Išgaruojantį elektronių cigarečių užpildą sudaro propilenglikolis, tada pasirinktinai tam tikras kiekis nikotino, kvapų ir skonių, o į kaitinančiųjų cigarečių ((toliau HNB (heat-not-burn) sudėtį įeina tikras tabakas!

Šiuolaikinių HNB cigarečių pirmtakus „Philip Morris International“ pradėjo kurti dar 1988 m., tačiau tik pastaraisiais metais, pakankamai ištobulėjus technologijoms, galima sakyti kad tokie gaminiai pilnai atitinka vartotojų lūkesčius, pagaliau pavyko paleisti į rinką produktą, kuris rūkančiąjam teiktų visą rūkymo malonumą eliminuojant įprastinių cigarečių keliamą grėsmę sveikatai. Tikslas tinkamai panaudoti kuo daugiau natūralių produktų ir kuo mažiau chemijos gaminių – pasiektas.

Heat – not – burn
technologija
Šiuolaikinė technologija
Jokio kvapo ar pelenų
Tikras tabakas
Neužgesta pučiant vėjui
Nekelia gaisro pavojaus


Kaitinančios cigaretės (sistemos) veikia kaitindamos tabaką iki tam tikros temperatūros, susidaro tabako garai, kuriuos traudamas rūkantysis patiria panašius pojūčius lyg rūkytų įprastinę cigaretę, tik HNB tabaką sušildanti temperatūra yra gerokai žemesnė (50-350 C) nei įprastinių cigarečių (iki 900 C), todėl nevyksta realus degimo procesas ir neišsiskiria šalutiniai degimo produktai kaip dervos, suodžiai ir kitos sveikatai kenksmingos toksinės medžiagos. Dauguma vartotojų apibūdina HNB cigaretes kaip švelnesnio skonio nei įprastinės cigaratės, taip yra dėl žemesnės tabako garų temperatūros lyginant su degimo produktais rūkant įprastą cigaretę, gal kam nors tai atrodys kaip HNB trūkumas, tačiau labai menkas lyginant su tuo, kad moksliniais tyrimais įrodyta, jog Kaitinančios cigaratės (sistemos) ~90-99% padaro mažiau žalos sveikatai už įprastines cigaretes.

Beveik visos didžiosios tabako kompanijos gamina arba netolimoje ateityje planuoja pasiūlyti HNB technologija paremtų gaminių, kurie tikėtina galėtų pakeisti įprastines cigaretes. Tokiose pažangiose šalyse kaip Japonija ir Švedija pastebima įprastinių cigarečių keitimo HNB kaitinamosiomis cigaretėmis tendencija, o tuo pačiu ir sumažėjęs su rūkymu susijųsių ligų, tokių kaip plaučių vėžys, paplitimas.

Tikras tabakas
Tikras tabakas – daugiau natūralumo lyginant su elektroninėmis cigaretėmis

Aukšta kokybė
Patrauklus ir technologiškai tobulas šiuolaikinis dizainas

Nėra pelenų
Nesusidaro pražūtingi sveikatai degimo produktai kaip įprastinėse cigaretėse

Tikras saugumas
Jokio kvapo – galima rūkyti patalpoje. Nesukelia gaisro pavojaus.

Kaitinančios cigaretės (sistemos) taip pat gali pasitarnauti nikotino pleistrų vartotojams, t.y. tiems, kurie baimindamiesi sveikatos problemų, atsisakė įprastinių cigarečių, tačiau labai ilgisi pačio proceso ir tabako skonio.

Kaip atrodo kaitinanti cigaretė (sistema): korpusas, į kurį įsideda mini cigaretė (tabakas) ir elektrinis kroviklis (dažniausiai USB), todėl galite savo HNB pasikrauti kad ir nuo kompiuterio.

Kaitinančių cigarečių:
komponentai
Laikiklis ( kaitinančioji cigaretė sistema)
Kaitinimo elementas (kaitiklis)
Pakrovėjas (Power Bank) Daugeliams produktams nereikia Power Bank
Cigaretė (heets)
Priedai

Phillip Morris kaitinančios cigaratės (sistemos) iQOS buvo vienos rinkos pionierių, todėl iQOS pavadinimas dėl savo populiarumo, ištobulintos technologijos ir dizaino jau yra tapęs visų kaitinančiųjų cigarečių sinonimu. Šiandien iQOS jau pasivijo nemažai kitų gamintojų produktų: Kamry, iBuddy, mox, Anlerrr, glo, HiTaste. Juos taip pat pristatome savo el.parduotuvėje.