SVEIKI
Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose!
Ačiū, kad sekate mus!
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Skonių kortelės

Skoniai kaitinančiom lazdelėm – vadinami Lipps – ne tik klasikiniai, bet ir nauji, įmantrūs skoniai. „Lipps kaitinančiiom lazdelėm“ yra visiškai naujas produktas rinkoje, kuris padeda sukurti ir patirti skonį visiškai nauju aspektu. Šias skonių korteles yra labai paprasta naudoti ir be visa to, jos yra pagamintos iš maistinės kilmės produktų, todėl skonio kortelėmis net gi galima pagardinti mėgstamą užkandį.

Lipps įkvepia gamta, dėl šios priežasties jų kūrėjai keliavo po vią pasaulį tam, kad surastų geriausius ingriedientus. Ingriendientai yra koncentruoti, siekiant išgauti kuo geresnį skonį.

Lipps kaitinančiom lazdelėm:
skonio kortelės yra gaminamos inovatyviu metodu – garinant. Net menkiausias skonis ar kvapas garinimo pagalba, atsiskleidžiai galutiniame produkte. Garinimo procesas yra naudingas įvairios pramonės srityse, pradedant medicina ir baigiant maisto pramone.

lazdelės visiškai nesudrėksta (nepakeičia formos ar spalvos), bei įgauną nauja skonį. Paprastas naudojimas: kortelė įdedama į pakelį ir paliekama 60min. (rekomenduojama laikyti 24h, kad skonis būtų stipresnis) Ir galima mėgautis nauju skoniu.

Lipps sudedamosios dalys yra maistinės.

Visiška naujovė!
Skonių kortelės skirtos kaitinančiam lazdelėm!

Skoniai mūsų parduotuvėje